Windows ve Linux

Bireysel Hosting

19 TL / Yıl

hemen
%10 indirimi kap
SATIN AL

HIZLICA ALAN ADI SORGULA İstediğin alan adını hızlıca sorgula, uygun fiyatlardan yararlan

.com

55.00

.net

55.00

.org

55.00

.com.tr

60.00

.info

80.00

Nereden Başlamalıyım ?

Alan Adı

İstediğin alan adını kolay ve hızlıca tescil et.

Hosting

Sana uygun olan bir hosting paketi seç.

Web Site

İste hazır paketlerden yararlan, istersen işi profesyonellere bırak.HemenHosting profesyonel web sitesi çözümleri sunar.

Uzaklara Gitmenize Gerek Yok

Türkiye lokasyonlu ve yüksek performanslı altyapımız sayesinde sitenizi en hızlı internet ile buluşturun

Tüm sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır. Sunucunuz, Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak.

Üstün Veri Merkezi ve Network Altyapısı

Tüm sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Web siteleriniz Türkiye ADSL ve Fiber internet ağının merkezinde bulunması nedeniyle en hızlı internet erişimine sahip olacak.

Müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek amacıyla Türk Telekom Gayrettepe veri merkezinde yaklaşık 1200 sunucu kapasiteli, güvenlik kafesi ile çevrili kapalı bir odamız bulunmaktadır. HemenHosting.com olarak toplam internet çıkış hızımız 2 x 10Gbps'dır.

Taşınmak Zahmetlidir

Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımak zahmetli bir süreçtir. DNS tanımlamaları; hesapların tekrar açılması, taşıma sırasında meydana gelen uyumsuzluklar; süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir.

Sitenizi Ücretsiz Taşıyoruz

HemenHosting.com kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin taşınmasından itibaren onayınız ile başlatıyoruz

Yüksek Performans


Bir çok blog ve haber sitesi sunucularımız üzerinden yayın yapmaktadır. Sunucularımız ve uygulamalarımız yüksek performansta çalışmak üzere optimize edilmiştir.

40.000'den fazla web sitesini barındıran HemenHosting.com, yüksek performanslı ve kaliteli hosting servisleri ile kendini kanıtlamış bir firmadır. Sitenizin ihtiyaçları doğrultusunda seçeceğiniz paketlerimiz ile siz de HemenHosting.com kalitesi ile tanışın.


Yardıma mı İhtiyacınız Var ? +90 224 252 52 12 yada Destek talebi oluşturun